KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12286104
nr 1228 6104
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Färgetsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, numrerad 84/95. Motivet: 55x41 cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:36:07
600 kr
1.000 kr
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender